BTE Felsőzsolca - MVSC-Miskolc 4-3 (2-0)

Az MVSC 3 rúgott góllal és 2 kapufával maradt pont nélkül.

Megyei 1., 3. forduló
Miskolc, 2022.12.03. 13:00
Onga, sportpálya (150 néző)
Kulcspillanatok:
9. perc : A jobb oldalról vezetett támadást a BTE, Veréb Áron lővését nem tudta hárítani az MVSC hálóőre, ezzel a találattal pedig megszerezte a vezetést a BTE Felsőzsolca. 1-0
33. perc : Dlehány Bence bombázott a miskolci kapu bal alsó sarkába, ezzel megszerezte a felsőzsolcaiak második találatát. 2-0
48. perc : 22 méterről Csávás Bence nézett fel és lőtte el nagy erővel a játékszert, szenzációs góllal szépített az MVSC. 2-1
60. perc : Az MVSC a második félidőben a kapuja elé szegezte a Felsőzsolca csapatát, viszont egy gyors labdaszerzést követően Veréb Áron lőtt a miskolci kapuba. 3-1
62. perc : Varga Balázs lépett ki, a labdát elrúgta Hajzer mellet, három gólosra növelte a BTE Felsőzsolca előnyét. 4-1
82. perc : Remek beadás taláta meg a tizenhatoson belül Dunai Zsoltot, aki gondolkozás nélkül pofozta a labdát a felsőzsolcai kapu bal felső sarkába. 4-2
88. perc : A Felsőzsolca csapata 11 emberrel védekezett, azonban a betömörült védelmet ismét sikerült kijátszainia a miskolciaknak, szép támadás végett Csávás Bence állította be a végeredményt. 4-3